Ramazannâme – 1

Kullanıcı avatarı
admin

Ramazannâme – 1

Mesaj gönderen admin »

"Bu gün, bu ay, bu sene ise şimdi burada sisteme yüklenmiştir. Ve dahi yaşamaya yaşanmaya hazırdır." diyor Menekşe Özkaya yolhane.com'daki yazısında...

https://www.yolhane.com/ramazanname-1/
Kullanıcı avatarı
yakuptutum

Ramazannâme – 1

Mesaj gönderen yakuptutum »

Kalemine sağlık.
Menekşe

Ramazannâme – 1

Mesaj gönderen Menekşe »

Teşekkür ederim 🙏
Sebde

Ramazannâme – 1

Mesaj gönderen Sebde »

Kaleminize sağlık, Ramazan ayı güzeldir en sevdiğim yanı iftara yakın zaman dilimlerinde “Sükût-u lisan, selamet-i insan" cümlesini hatırlatır. Sahurda ise adeta uykunun denetimine girmek yerine insana uykuyu denetim almayı öğretiyor. Hepimize hayırlı Ramazanlar olsun forumda hayırlı olsun.
Kullanıcı avatarı
yakuptutum

Ramazannâme – 1

Mesaj gönderen yakuptutum »

“Sükût-u lisan, selamet-i insan" tabiri güzelmiş. teşekkürler.
Sebde yazdı:
11 Mayıs Pazartesi 2020, 19:21
Kaleminize sağlık, Ramazan ayı güzeldir en sevdiğim yanı iftara yakın zaman dilimlerinde “Sükût-u lisan, selamet-i insan" cümlesini hatırlatır. Sahurda ise adeta uykunun denetimine girmek yerine insana uykuyu denetim almayı öğretiyor. Hepimize hayırlı Ramazanlar olsun forumda hayırlı olsun.
Menekşe

Ramazannâme – 1

Mesaj gönderen Menekşe »

Sebde yazdı:
11 Mayıs Pazartesi 2020, 19:21
Eyvallah, çok teşekkür ederim. Ramazan her anlamda bizi yeniden yaratıyor, selametle bayrama eriştiriyor.